search
Середа 12 лютого

Фестиваль фільмів національно-культурних товариств

Є події, про які слід знати кожному та є люди, про яких треба знімати фільми

Наш Запорізький край став рідною домівкою більше як для 100 національностей. Ми – велика багатонаціональна родина! Нам є що показати і є чим поділитися! І головне наше багатство – це люди, які є носіями різних культур і які вносять різноманітність в духовність області.

До уваги мешканців, гостей та журналістів Запорізької області!

28 лютого 2020 року в місті Запоріжжя, з метою збереження та розвитку традицій національних культур, формування культури спілкування представників різних національностей, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці відбудеться Фестиваль фільмів національно-культурних товариств.
Організаторами фестивалю є Запорізька обласна державна адміністрація, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Асоціація національних меншин Запорізької області.
Партнери Фестивалю: Спілка Вірмен Запорізької області.
Місце проведення: приміщення громадської організації «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» – м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29).
Фестиваль фільмів національно-культурних товариств, який проходить вже втретє – це значна подія в культурному житті нашого багатонаціонального краю.
У рамках Фестивалю також заплановано презентацію сайту, який буде висвітлювати життя національних спільнот, актуальні питання співпраці та взаємодії у сфері міжнаціональних відносин. Цей проект реалізується за підтримки Ради Європи.
У програмі відбудеться показ фільмів двох категорій: «SHORT MOVIES» (фільми до 10 хвилин) та «LONG MOVIES» (фільми до 35 хвилин).
До програми увійшли картини, які розповідають про культури болгар, німців, кримських татар, поляків, вірмен, греків, мексиканців та яскраве життя інтеркультурного міста Мелітополь.
Графік проведення Фестивалю:
- круглий стіл за темою «Культура народів крізь призму кіномистецтва» (класична переговорна 2 поверх). Початок об 11.00;
- презентація фільмів національно-культурних товариств (конференц зала, 2 поверх). Початок о 12.00.
Сьогодні наш багатонаціональний край є прикладом толерантного співжиття багатьох національностей зі своєю культурою, звичаями та обрядами. Край не тільки своєрідної краси природи, але й високої духовної культури та особливої толерантності один до одного.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45