search
Четвер 7 листопада

Обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина»

З метою збереження, розвитку та пропагування традицій фольклору Запорізького краю; активізації діяльності фольклорних колективів, використання регіональних зразків фольклору в репертуарі аматорських колективів та підвищення їх виконавської майстерності; залучення різних вікових груп населення до активної дослідницької і виконавської діяльності по збереженню обрядів і традицій українського народу 30 листопада 2019 року о 10.00 годині на базі комунального закладу Палац культури «Титан» м. Запоріжжя відбудеться обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина».

 

Організатори фестивалю — Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Свою майстерність продемонструють фольклорні колективи у номінаціях:

- «Краще виконання місцевого пісенного фольклору» - від 18 років включно;

- «Краще виконання фольклорно-обрядової картинки» - від 18 років включно;

- «Краще виконання місцевого пісенного фольклору у сучасній обробці» - від 18 років включно;

- «Краще виконання місцевого пісенного фольклору» - до 17 років включно;

- «Краще виконання фольклорно-обрядової картинки» - до 17 років включно;

- «Краще виконання місцевого пісенного фольклору у сучасній обробці» - до 17 років включно.

Виступи конкурсантів буде оцінювати високопрофесійне журі на чолі з головою циклової комісії музичної літератури комунальної установи «Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди» Новохатською Т. М.

         Особлива увага журі приділятиметься автентичності, самобутності творчих колективів, сценічному костюму, новизні маловідомого фольклорного репертуару. За результатами виступів журі конкурсу визначить переможців, які будуть нагороджені дипломами конкурсу.

         Також 30 листопада 2019 року о 13.00 на базі палацу культури «Титан» м. Запоріжжя відбудеться обласний практикум для керівників фольклорних колективів Запорізької області за темою «Народна пісня як джерело самобутності та оберіг автентичності української культури». У програмі практикуму: аналіз виконавської майстерності фольклорних колективів за підсумками обласного конкурсу «Запорізька спадщина» та практичні поради: зі сценічної культури при відтворенні автентичного фольклору, виконавської майстерності, збереження народно-пісенних традицій Запорізького краю з досвіду роботи провідних фольклорних колективів області та ін.    

Заявки приймаються не пізніше ніж за 14 календарних днів до дати проведення конкурсу, які надсилаються на поштову адресу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради: пр. Соборний, 152, м. Запоріжжя, 69600 та електронну адресу: ocnt@i.ua

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за телефоном: (0612) 63-80-49.

Положення

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45