search
Вівторок 27 серпня

ІІ фестиваль ковальської майстерності "ВОГНЯНА КВІТКА", м. Токмак

 21 вересня 2019 року о 10:00 годині в м. Токмак вже вдруге відбудеться Фестиваль ковальської майстерності “Вогняна квітка”.

Даний захід приурочений до Дня міста в рамках подолання його депресивності та являє собою найбільшу культурно-мистецьку подію.

Організатори та засновники Фестивалю: міська та обласна влада, місцевий майстер ковальського мистецтва Ракшевський Олександр.

Метою Фестивалю є впровадження подієвого туризму в місті, міжрегіональної співпраці, підвищення рівня життя населення, подолання бідності та безробіття за рахунок розвитку підприємництва, інфраструктури, готельного бізнесу, закладів харчування, малого та середнього бізнесу, привернення уваги громадськості до збереження і розвитку робітничих професій, зокрема ковальства, для професійної самореалізації та зайнятості молодого покоління, збагачення культурної спадщини.

У фес­ти­валі бе­руть участь ковалі Токмака та Токмацького району, представ­ни­ки Запорізької області та інших об­ластей України. Це провідні майстри ко­валь­сько­го ре­мес­ла, емальєри, ху­дож­ни­ки та скуль­пто­ри по ме­талу, ковалі любителі та на­родні май­стри.

Участь у Фестивалі прийматимуть близько 20 ковалів з міст Запоріжжя, Мелітополя, Марганця, Сум, Полтави, с. Трудолюб, Миргородського району, Полтавської області та м. Токмака.

Під час проведення Фестивалю всіма учасниками-ковалями будуть виготовлені авторські елементи до металевої скуль­пту­ри “Ліра”, яка буде урочис­то презентована по завершенню Фестивалю.

Заявки на участь у Фестивалі приймаються на адресу відділу культури Токмацької міської ради: вул. Центральна, 10, м. Токмак, Запорізької області, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.із зазначенням у темі листа: Вогняна квітка”. Контактний телефон: (06178) 2-04-24.

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

1000 Театралізоване урочисте відкриття ІІ фестивалю ковальської майстерності “Вогняна квітка”:

  • демонстрація ковальської майстерності, майстер-класи, кування авторських елементів до металевої скульптури;

  • розваги для дітей “Токмак – місто щасливих дітей” (батути, ігри, каруселі, інтерактиви для дітей);

Заходи:

1000 – 1200 вуличні музики “З вулиці на сцену”: фольклорний ансамбль “Веселка” та вихованці і викладачі ДМШ (міський ринок (біля магазину “АТБ”), магазин “Фаворит”, магазин “Рибка);

1100 – “Tokmak battle(змагання боксерів-аматорів м. Токмак та Запорізької області у форматі “Білі комірці”);

1200 Відкриття виставки “Ковальство токмаччини” (міський краєзнавчий музей);

1200Пішохіднаекскурсія центром міста “Старе місто Токмак” та оглядова екскурсія вулицями міста імпровізованим автотранспортом (прогулянковою коравеллою) “Токмак історичний. Факти і легенди”;

1500 – Концерт “Музичний вернісаж” від учнів та викладачів дитячої музичної школи;

1500Виставкаробіт учнів дитячої художньої школи “З днем народження місто!”;

1500 – “Творча майстерня під відкритим небом” (майстер-класи від міських бібліотекарів по виготовленню троянд, фотозони та тематичні інсталяції, виставка-продаж виробів майстрів творчого об’єднання “Натхнення);

1730Концерт “Зіркові таланти Токмака”;

1810Презентація спільної роботи ковалів-учасників фестивалю. Урочисте закриття фестивалю.

1900 – 2200 - Великий святковий концерт, у програмі:

  • Злата Огнєвіч – відома українська співачка, учасниця конкурсу “Евробачення-2013”;

  • кавер-група “Wunderkind – Ы”….

2200 – Виступ театру вогню “Магай”

 

Деталі у ПОЛОЖЕННІ.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45