Версія для друку
Середа 3 квітня

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗВАННЯ "НАРОДНИЙ" ТА "ЗРАЗКОВИЙ" АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ У 2020 РОЦІ

"Народні" та "зразкові" аматорські колективи Запорізької області станом на 01.01.2020 рік

                                             м. Мелітополь

1 Зразковий ансамбль бального танцю "Веселка" МПК ім.Т.Г.Шевченка
2 Народний театр-студія "Колесо"    МПК ім.Т.Г.Шевченка
3   Народний анс. спортив. бального танцю "Радуга" МПК ім.Т.Г.Шевченка
4   Народний анс. чеської пісні "Богемія" МПК ім.Т.Г.Шевченка
5 Народний цирк "Пламя молодости"    МПК ім.Т.Г.Шевченка
6 Народний театр драми та комедії "Время" МПК ім.Т.Г.Шевченка
7 Народний театр ляльок "Багряні вітрила" МПК ім.Т.Г.Шевченка
8 Народна хорова капела "Таврія" МПК ім.Т.Г.Шевченка
9 Народний хор ветер.війни і праці "Фронтовичка" МПК ім.Т.Г.Шевченка
10 Народний ансамбль бандуристів "Джерела" МПК ім.Т.Г.Шевченка
11 Народний ансамбль німецької пісні "Едельвейс" МПК ім.Т.Г.Шевченка
12 Народний болгар. фольклорний анс. "Балкани" МПК ім.Т.Г.Шевченка
13 Народний кримськ.татарс.анс. "Гузель-Кирим" МПК ім.Т.Г.Шевченка
14 Народне твор. тов. майстрів ДПМ "НАДІЯ" МПК ім.Т.Г.Шевченка
15 Народний хор "Черешні" ПК "Залізничників"
16 Зразкова студія сучасного танцю “My Life ПК "Залізничників"
17 Народний ансамбль танцю "Червона калина"    МУК
18 Народний ансамбль танцю "Запорізькі обереги"    МУК
19 Народний ансамбль сучасного танцю “Star light    МУК
20 Народний естрадний оркестр    МУК

м. Бердянськ

1 Зразковий хореогр.анс. "Картинки з виставки" МПК ім. Т.Г. Шевченка
2 Зразковий хореогр. анс. "Азовські козачата" МПК ім. Т.Г. Шевченка
3 Народний ансамбль танцю "Вітерець" МПК ім. Т.Г. Шевченка
4 Народ. студ. образ. мист-ва "Азовська перлина" МПК ім. Т.Г. Шевченка
5 Народний театр драми МПК ім. Т.Г. Шевченка
6 Зразковий молодіжний театр "Данко" МПК ім. Т.Г. Шевченка
7 Народний естрадний оркестр "Азовська Чайка" МПК ім. Т.Г. Шевченка
8 Народний духовий оркестр МПК ім. Т.Г. Шевченка
9 Народний дівочий анс. танцю "Вербиченька" МПК ім. Т.Г. Шевченка
10 Зразковий анс. спор.бального танцю "Мрія" ЦКтаМ
11 Нар. кол. суч.пісні вок.формації "Срібний креш" ЦКіМ
12 Зразковий анс. естрад - спорт. танцю "Скарлет" ЦКтаМ
13 Зразковий вокальний ансамбль "Овація" ЦКіД"Софіт"
14 Народний анс. естр.-спортивн. танцю "Каскад" ЦКіД"Софіт"
м. Енергодар
1 Народний театр МПК "Сучасник"
2 Народ. оркестр народ. інструментів "Джерела" МПК "Сучасник"
3 Народний хор "Червона калина" МПК "Сучасник"
4 Зразковий фольклорний колектив "Родослав" МПК "Сучасник"
5 Зразковий ансамбль танцю "Любисток" МПК "Сучасник"
м. Запоріжжя
1 Зразкова вокальна студія «РАЙДУГА» ПК “Молодіжний”
2 Народний ансамбль танцю «СЛАВУТИЧ» ПК “Молодіжний”
3 Зразковий колектив народного танцю «БАРВІНОК» ПК “Молодіжний”
м. Токмак
1 Зразковий ансамбль танцю "Динозаврик" МБК
2 Зразковий ансамбль естрадного танцю "Аеліта" МБК
3 Народний хор укр. пісні "Таврійські зорі" МБК
4 Народний фольклорний ансамбль "Веселка" МБК
Бердянський район
1 Зразковий оркестр народних інструментів Андріївський селищ.БК
Осипенківська ОТГ

(Бердянський район)

1 Народний хор "Вербиченька" Осипенківський СК
2 Зразковий ансамбль естрад. танцю "Містерія" Осипенківський СБК
3 Зразковий ансамбль естр. танцю “Перлина” Новопетрівського СБК
Василівський район
1 Народний вокальний ансамбль "Гармонія" РЦКіД
2 Народний театр. колектив РЦКіД
3 Зразковий хореографічний колектив "Барбі" РЦКіД
4 Зразковий цирковий колектив "Романтики" ПК "Гірник" м.Дніпрорудне
5 Народний хор нар.пісні "Калина" ПК "Гірник" м.Дніпрорудне
6 Нар. фольк. колектив "Хуторяночка" Малобілозерський СБК № 2
Вільнянський район
1 Зразковий ансамбль танцю "Аеліта" РБКтаД
2 Народний вокальний ансамбль "Вільняночка" РБКтаД
3 Народний хор "Ветеран" РБКтаД
4 Народний фольклорний колектив "Вечорниці" РБКтаД
5 Народний фольклорний колектив "Журавка" РБКтаД
6 Народний танцюв.кол. "Веселка" РБКтаД
7 Народний фольклорний колектив "Богатиряни" РБКтаД
8 Народний вокальний ансамбль "Калинонька" Матвіївський СЦКтаД
Гуляйпільська ОТГ
1 Народний хор "Вольниця" КЗ “Централ.клуб.с-ма”
2 Народний театральний колектив "Тест" КЗ “Централ.клуб.с-ма”
3 Народний ВІА "DEMENT" КЗ “Централ.клуб.с-ма”
4 Народний вокальний ансамбль "Веселка" КЗ “Централ.клуб.с-ма”
Запорізький район
1 Народний вокальний ансамбль "Джерело" Новопетрівської сільс.бібл.з розш.форм.діяльн.
2 Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" Малокатеринівський селищБК
3 Нар. вок.-хор. колектив “Щедрі серця” Кушугумський селищ. клуб

Біленківська ОТГ

(Запорізький район)

1 Нар. вокально-інструментальний анс. "Сувенір" Біленьківський СБК

Широківська сільська рада

(Запорізький район)

1 Народний вок.анс. "Берегиня" Августинівський СК

Кам‘янсько-Дніпровська ОТГ

(Кам‘янсько-Дніпровський район)

1 Народний фольклорний кол. "Хозяюшка" МБК

Благовіщенська ОТГ

(Кам‘янсько-Дніпровський район)

1 Народний вокальний ансамбль "Вербиченька" Іванівський СБК

Водянська ОТГ

(Кам‘янсько-Дніпровський район)

1 Народний фольклорний ансамбль "Джерело" Водянський СК
Більмацький район
1 Народний хор "Гетьман" РБК
2 Народний духовий оркестр РБК
3 Народний вокально-інструментальн. ансамбль РБК
4 Народний жіноч. вокальний ансамбль "Мрія" РБК
5 Народний театр естради "Сіячі" РБК
6 Народне люб. твор. об'єднання "Ветеран" РБК

Смирновська сільська рада

(Більмацький район)

1 Народний театр Олексіївський СБК
2 Народний театр естрадних мініатюр "Усмішка" Титовський СБК

Комиш-Зорянська ОТГ

(Більмацький район)

1 Народний театр місцевого факту "Ритм часу" Благовіщенський СБК
2 Народний анс. укр. пісні та музики "Народичі" Благовіщенський СБК
3 Народний вокальний ансамбль "Зоряночка" Комиш-Зорянський СБК
Мелітопольський район
1 Народний хор російської пісні Фруктовський СБК
2 Зразковий ансамбль танцю "Цвіт" Семенівський СБК
3 Народний ВІА "Назад у майбутнє" Семенівський СБК
4 Зразковий ансамбль танцю "Мрія" Терпенівський СБК
5 Зразковий духовий оркестр "Козачата" Новгородківський СБК      
6 Народний анс. чеськ.пісні "Чехоградська Гудба" Новгородківський СБК    

Новогданівська ОТГ

(Мелітопольський район)

1 Народний хор укр. пісні "Мрія" Новобогданівський СБК  
Михайлівський район
1 Зразковий театр танцю "Надія" РБК
2 Народний вокальний колектив "Мелодія" РБК
3 Зразков. клуб спорт.- бального танцю "Елегант" РЦД
4 Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" Роздольський СБК
Новомиколаївський район
1 Народний вокальний колектив “Натхнення” Тернуватський СелищБК
Оріхівська ОТГ
1 Зразковий ансамбль танцю "Веселкові барви" РБК
2 Народний хор "Таврія" РБК
3 Народний оркестр народних інструментів РБК
4 Народний театр РБК
5 Зразковий театр мод "Клеопатра" РБК
6 Народний вокальний анс. “Вечірня зіронька” РБК
7 Зразковий фольклорный анс. "Червона калина" РБК

Малотокмачанська ОТГ

 (Оріхівський район)

1 Народний фольклорний анс. "Токмачаночка" Малотокмачанський СБК
Пологівський район
1   Зразковий хореограф. колектив "Союз" РБК
2 Народний театр КБК "Гірник"
3 Народний хор "Чайка степова" Новоселівський СБК

Ботієвська ОТГ

(Приазовський район)

1   Народний фольклорний ансамбль "Сидянки" Ботієвський СБК

Приморська ОТГ

1 Народний анс. пісні "Сударушки" Приморська ЦКС
2 Народний інструментальний анс. "Диксиленд" Приморська ЦКС
3 Народний ВІА       Приморська ЦКС
4 Зразковий ансамбль пісні "Ладушки" Приморська ЦКС
5 Зразковий хореогр.колектив "Феєрверк" Приморська ЦКС
6 Народне любительське об‘єднання "Ветеран" Приморська ЦКС
7 Народ. люб. об‘єднання "Приморські візерунки" Приморська ЦКС
8 Народний болг. фольк. анс. "Червена кітка" Петрівський СК
9 Нар. болг. фольк-етнографічний анс. "Вайсал" Лозуватський СК
10 Нар. фольклорно-етнограф. анс. "Сусідоньки" Новоолексіївський СБК
11 Народ. болг. фол. анс. "Банівські звъенчета" Банівський СБК
12 Народний фолькл.болг. анс. "Врътеница" Гюнівський СБК
Токмацький район
1 Народний жіноч. вокальний анс. "Калинонька" ПК "Зоряний" с. Запоріжжя
Чернігівська ОТГ
1 Народ. жіноч. вокальний ансамбль "Струмочок" РЦКД
2 Народний хоровий колектив "Криниченька" Чернігівський СелищПК
3 Народний ансамбль народних інструментів “Музичні перебори” Чернігівський СелищПК
4 Народний жіноч. вок. ансамбль "Два кольори" Новомихайлівський СБК

Якимівська ОТГ

1 Народне любительське об‘єднання "Ветеран" КЗ “Централізована клубна система”
2 Зразковий ансамбль танцю "Сюрприз" М. Горківський СБК
3 Зразковий хореогр.колект. "Ровесник" Переможненський СБК
4 Зразкове любит. об‘єднання "Рукодільниця" Горківський СБК

Кирилівська ОТГ

(Якимівський район)

1 Народний хоровий колектив "Берегиня"

Філії №1

Кирилівський СБК №1