search
П'ятниця 3 серпня

Фестиваль-конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест»

15 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради відбудеться фестиваль-конкурс моди та стилю «Таврія етнофест». Початок о 12.00 годині.

Фестиваль-конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест» – проект без часових меж і територіальних кордонів, на якому зустрінуться традиції та сучасність. Він представляєсобою низку культурно-мистецьких заходів, спрямованих на збереження і популяризацію національно-культурної спадщини України, зокрема, етно-костюму як виразу коренів, історичних витоків і неповторних традицій населення України через призму сучасності.

Основою проекту є проведення конкурсу краси і моди «Таврійська красуня» для дорослої вікової категорії учасників. Через національний костюм та сучасний фешн-образ з фольк елементами учасниці будуть презентувати багатогранність, унікальність та красу України, образ сучасної жінки-берегині традицій, що несе в собі пам’ять і мудрість поколінь.

Поряд з цим програма фестивалю-конкурсу включає в себе ярмарок виробів народного мистецтва, майстер-класи з народних ремесел, конкурси та змагання, дитячий квест «Скарби замка Попова», локації: «Виготовлення оберегів», «Плетіння коси», «Плетіння вінків», «Арт-локація Зінов’єв», «Травиця-пригощання чаями», «Таврійський вогнецвіт» (виступи хореографічних колективів, бандуристів, виступ козацького театру тощо), аква-грим в етностилі, етно-фотозону та інші оригінальні рішення й активності.

Деталі у Положенні.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45